WSPÓLNOTA APOSTOLSTWA MODLITWY I CZCICIELI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego
zaprasza w lutym:

• 01.II.2018, I czwartek miesiąca - na Godzinę Świętą przed Najświętszym Sakramentem po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00,
  • 02.II.2018, I piątek miesiąca - na uroczystą Mszę św. patronalną o godz. 18.00 oraz na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 19.30,
  • 19.II.2018, poniedziałek, godz. 18.00 - na Mszę św. z formularza o Duchu Świętym w intencji Osób w niej uczestniczących,
  • 23.II.2018, piątek, godz. 18.00 - na Mszę św. zbiorową w intencjach złożonych przy figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Różaniec - w dni powszednie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.20.

Koronka do Miłosierdzia Bożego - w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele po Mszy św. o godz. 7.00 rano.

Spotkania Wspólnoty w salce:
(w piątki po Mszy św. wieczornej i koronce)

• 09.II.2018 - Spotkanie Formacyjne
  • 23.II.2018 - Spotkanie Modlitewne z Pismem Świętym

Do udziału w naszych spotkaniach zapraszamy wszystkich chętnych pragnących pogłębić: duchowość, modlitwę, również Pismem Świętym oraz pragnących przeżywać wiarę we wspólnocie.

Z Dzienniczka św. Faustyny, słowa Pana Jezusa:

"Kto ufa miłosierdziu Mojemu, nie zginie, bo wszystkie sprawy jego Moimi są." (Dz. 723)

"Im dusza więcej zaufa, tym więcej otrzyma." (Dz. 1578)