WSPÓLNOTA APOSTOLSTWA MODLITWY I CZCICIELI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego
zaprasza w kwietniu:

• 04.IV.2019, I czwartek miesiąca - na Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00,
  • 05.IV.2019, I piątek miesiąca - na Mszę św. patronalną o godz. 18.00 i po koronce na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 19.30,
  • 08.IV.2019, poniedziałek, godz. 18.00 - na Mszę św. do Ducha Świętego w intencji Osób w niej uczestniczących,
  • 23.IV.2019, wtorek, godz. 18.00 - na Mszę św. w dniu Imienin ks. Wojciecha Matysa,
  • 26.IV.2019, piątek, godz. 18.00 - na Mszę św. zbiorową w intencjach złożonych przez Parafian do kasety przy wyjściu z kościoła,
  • 28.IV.2019, ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, niedziela - na Mszę św. Odpustową o godz. 13.30 i Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 oraz na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 16.50.

Różaniec - w dni powszednie (oprócz piątku w Wielkim Poście) przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.20.

Koronka do Miłosierdzia Bożego - wraz z nowenną do Miłosierdzia Bożego od Wielkiego Piątku - w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w Święta Wielkanocne po Mszy św. o godz. 9.30.

TRIDUUM PASCHALNE

Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy i Czciciele Miłosierdzia Bożego oraz Apostolstwa Dobrej Śmierci zapraszają do wspólnej modlitwy:

Wielki Czwartek - Różaniec w intencji Kapłanów o godz. 17.20, Msza św. o godz. 18.00 (intencja wspólna z Żywym Różańcem). Po Mszy św. Adoracja do godz. 21.00.

Wielki Piątek - Pierwszy dzień Nowenny przed Świętem Miłosierdzia Bożego i Gorzkie Żale tuż po uroczystościach Wielkopiątkowych.

Wielka Sobota - Gorzkie Żale o godz. 9.00 rano. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej o godz. 19.00. Drugi dzień Nowenny przed Świętem Miłosierdzia Bożego o godz. 19.30.

Z Dzienniczka św. Faustyny, słowa Pana Jezusa dot. Święta Miłosierdzia Bożego:

"Pragnę, aby Święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mojego; wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego. Która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii Świętej, dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. (...) niech się nie leka zbliżyć do Mnie żadna dusza, chociażby grzechy jej były jako szkarłat." (Dz. 699)