WSPÓLNOTA APOSTOLSTWA MODLITWY I CZCICIELI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego
zaprasza w grudniu:

• 06.XII.2018, I czwartek miesiąca - na Wspólnotową Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00,
  • 07.XII.2018, I piątek miesiąca - na uroczystą Mszę św. patronalną o godz. 18.00 oraz na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 19.30,
  • 08.XII.2018, sobota, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - na Mszę św. w Godzinie Łaski dla Świata o godz. 12.00 w południe i Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 14.00,
  • 10.XII.2018, poniedziałek, godz. 18.00 - na Mszę św. do Ducha Świętego w intencji Osób w niej uczestniczących,
  • 28.XII.2018, piątek, godz. 18.00 - na Mszę św. zbiorową w intencjach złożonych przy figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Różaniec - w dni powszednie przed Mszą wieczorną o godz. 17.20.
W łączności od 29 listopada z Nowenną przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, a od 15 grudnia w łączności z Nowenną przed Uroczystością Narodzenia Pańskiego. Nowenna w niedziele - po Mszy św. o godz. 7.00 rano.

Koronka do Bożego Miłosierdzia - w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele po Mszy św. o godz. 7.00 rano.

Do udziału w naszych spotkaniach zapraszamy wszystkich chętnych pragnących pogłębić: duchowość, modlitwę, również Pismem Świętym oraz pragnących przeżywać wiarę we wspólnocie.

Święta Faustyna napisała w Dzienniczku:

"Słowo staje się Ciałem - Bóg zamieszkał z nami, Słowo Boże - Miłosierdzie Wcielone. Podniosłeś nas do swego Bóstwa przez swe uniżenie; jest to zbytek Twej miłości, jest to przepaść Twego miłosierdzia. Zdumiewają się niebiosa nad tym zbytkiem miłości Twojej." (Dz. 687)