WSPÓLNOTA APOSTOLSTWA MODLITWY I CZCICIELI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego
zaprasza w czerwcu:

• 01.VI.2018, I piątek miesiąca - na Mszę św. Patronalną o godz. 18.00 oraz po "Czerwcowym" i Nowennie przed Uroczystością Najświętszego Serca Pana Jezusa na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 19.30,
  • 04.VI.2018, poniedziałek, godz. 18.00 - na Mszę św. z formularza o Duchu Świętym w intencji Osób w niej uczestniczących,
  • 08.VI.2018, piątek, Święto Najświętszego Serca Pana Jezusa - na Uroczystą Mszę św. Patronalną o godz. 18.00 i po "Czerwcowym" na Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

Różaniec - w dni powszednie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.20.

Koronka do Miłosierdzia Bożego - w dni powszednie po Mszy św. wieczornej i "Czerwcowym", a w niedziele po Mszy św. o godz. 7.00 rano.

Nowenna przed Uroczystością Najświętszego Serca Pana Jezusa - trwa od środy, 30 maja, do czwartku, 7 czerwca, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej i "Czerwcowym", w Święto Bożego Ciała i w Niedzielę po Mszy o godz. 7.00 rano.

Spotkania Wspólnoty w salce:
(w piątki po Mszy św. wieczornej i "Czerwcowym")

• 15.VI.2018 - Spotkanie Formacyjne

Do udziału w naszych spotkaniach zapraszamy wszystkich chętnych pragnących pogłębić: duchowość, modlitwę, również Pismem Świętym oraz pragnących przeżywać wiarę we wspólnocie.

Z Dzienniczka św. Faustyny, słowa Pana Jezusa:

"O jak wielka jest obojętność dusz za tyle dobroci, za tyle dowodów miłości. Serce Moje napawa się niewdzięcznością, zapomnieniem od dusz, żyjących w świecie. Na wszystko mają czas, tylko nie mają czasu na to, aby przyjść do Mnie po łaski." (Dz. 367)