WSPÓLNOTA APOSTOLSTWA MODLITWY I CZCICIELI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

TRIDUUM PASCHALNE

Apostolstwo Modlitwy i Czciciele Miłosierdzia Bożego oraz Apostolstwo Dobrej Śmierci zapraszają do wspólnej modlitwy:

Wielki Czwartek

• Różaniec w intencji Kapłanów o godz. 17.20.
  • Adoracja po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00.

Wielki Piątek

• Pierwszy dzień Nowenny przed Świętem Miłosierdzia Bożego i Gorzkie Żale tuż po uroczystościach Wielkopiątkowych.

Wielka Sobota

• Gorzkie Żale o godz. 9.00 rano.
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
  • Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej o godz. 19.00.
  • Drugi dzień Nowenny przed Świętem Miłosierdzia Bożego o godz. 19.30.

Nowenna do Miłosierdzia Bożego w Święta Wielkanocne po Mszy św. o godz. 9.30, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego
zaprasza w kwietniu:

• 05.IV.2018, I czwartek miesiąca - na Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej i Nowennie do Bożego Miłosierdzia do godz. 20.00,
  • 06.IV.2018, I piątek miesiąca - na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00 i po Nowennie na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 19.30,
  • 08.IV.2018, niedziela, Święto Miłosierdzia Bożego - na Mszę św. o godz. 13.30 i Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 oraz na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 16.50,
  • 16.IV.2018, poniedziałek, godz. 18.00 - na Mszę św. z formularza o Duchu Świętym w intencji Osób w niej uczestniczących,
  • 27.IV.2018, piątek, godz. 18.00 - na Mszę św. zbiorową w intencjach złożonych przy figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Różaniec - w dni powszednie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.20.

Koronka do Miłosierdzia Bożego - w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele po Mszy św. o godz. 7.00 rano.

Spotkania Wspólnoty w salce:
(w piątki po Mszy św. wieczornej i koronce)

• 13.IV.2018 - Spotkanie Formacyjne
  • 27.IV.2018 - Spotkanie Modlitewne z Pismem Świętym

Do udziału w naszych spotkaniach zapraszamy wszystkich chętnych pragnących pogłębić: duchowość, modlitwę, również Pismem Świętym oraz pragnących przeżywać wiarę we wspólnocie.

Z Dzienniczka św. Faustyny, słowa Pana Jezusa dot. Święta Miłosierdzia Bożego:

"Pragnę, aby Święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mojego; wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego. Która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii świętej, dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. (...) niech się nie leka zbliżyć do Mnie żadna dusza, chociażby grzechy jej były jako szkarłat." (Dz. 699)