WSPÓLNOTA APOSTOLSTWA MODLITWY I CZCICIELI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego
zaprasza we październiku:

• 04.X.2018, I czwartek miesiąca - na Wspólnotową Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00,
  • 05.X.2018, I piątek miesiąca - na uroczystą Mszę św. patronalną we wspomnienie św. Faustyny o godz. 18.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 19.30,
  • 08.X.2018, poniedziałek, godz. 18.00 - na Mszę św. z formularza o Duchu Świętym w intencji Osób w niej uczestniczących,
  • 26.X.2018, piątek, godz. 18.00 - na Mszę św. zbiorową w intencjach złożonych przez Parafian przy figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Koronka do Bożego Miłosierdzia w październiku - w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele po Mszy św. o godz. 7.00 rano.

Spotkania Wspólnoty w salce:
(w piątki po Mszy św. wieczornej i koronce)

• 12.X.2018 - Spotkanie Formacyjne
  • 26.X.2018 - Spotkanie Modlitewne z Pismem Świętym

Do udziału w naszych spotkaniach zapraszamy wszystkich chętnych pragnących pogłębić: duchowość, modlitwę, również Pismem Świętym oraz pragnących przeżywać wiarę we wspólnocie.

Z Dzienniczka św. Faustyny, słowa Pana Jezusa:

"Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje." (Dz. 1732)