WSPÓLNOTA APOSTOLSTWA MODLITWY I CZCICIELI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego
zaprasza w czerwcu:

• 06.VI.2019, I czwartek miesiąca - na Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej oraz po "Czerwcowym" i Nowennie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego do godz. 20.00,
  • 07.VI.2019, I piątek miesiąca - na Mszę św. Patronalną o godz. 18.00 oraz po "Czerwcowym" i Nowennie na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 19.30,
  • 08.VI.2019, sobota - na Dzień Skupienia przed Zesłaniem Ducha Świętego do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego we Wrzeszczu o godz 10.45 do godz. 15.20,
  • 09.VI.2019, niedziela Zesłania Ducha Świętego - na Mszę św. o godz. 9.30 oraz Adorację Najświętszego Sakramentu,
  • 28.VI.2019, piątek, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa - na Uroczystą Mszę św. Patronalną o godz. 18.00 i po "Czerwcowym" na Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00,
  • 29.VI.2019, sobota, Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi - na uroczysty różaniec o godz. 17.20 i Mszę św. o godz. 18.00.

Różaniec - w dni powszednie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.20.

Koronka do Miłosierdzia Bożego - w dni powszednie po Mszy św. wieczornej i "Czerwcowym", w niedziele po Mszy św. o godz. 7.00 rano.

Nowenna przed Uroczystością Najświętszego Serca Pana Jezusa - zapraszamy od 19 czerwca w dni powszednie po Mszy św. wieczornej i "Czerwcowym", w Uroczystość Bożego Ciała i w niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 rano.

Spotkania Wspólnoty w salce:
(w piątki po Mszy św. wieczornej i Koronce)

• 14.VI.2019 - Spotkanie Formacyjne

Do udziału w naszych spotkaniach zapraszamy wszystkich chętnych pragnących pogłębić: duchowość, modlitwę, również Pismem Świętym oraz pragnących przeżywać wiarę we wspólnocie.

Z Dzienniczka św. Faustyny, słowa Pana Jezusa:

"O jak wielka jest obojętność dusz za tyle dobroci, za tyle dowodów miłości. Serce Moje napawa się niewdzięcznością, zapomnieniem od dusz, żyjących w świecie. Na wszystko mają czas, tylko nie mają czasu na to, aby przyjść do Mnie po łaski." (Dz. 367)