WSPÓLNOTA APOSTOLSTWA MODLITWY I CZCICIELI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego
zaprasza w marcu:

• 05.III.2020, I czwartek miesiąca - na Mszę św. wieczorną w intencji Kapłanów i Kościoła oraz na Godzinę Świętą przed Najświętszym Sakramentem do godz. 20.00,
  • 06.III.2020, I piątek miesiąca - na uroczystą Mszę św. patronalną o godz. 18.00 i Koronkę do Miłosierdzia Bożego,
  • 09.III.2020, poniedziałek, godz. 18.00 - na Mszę św. do Ducha Świętego w intencji Osób w niej uczestniczących,
  • 13.III.2020, piątek, godz. 18.00 - na Mszę św. w intencji uproszenia łask: pokuty, modlitwy i nawrócenia,
  • 27.III.2020, piątek, godz. 18.00 - na Mszę św. zbiorową w intencjach złożonych przez Parafian w skarbonie przy wyjściu z kościoła.

Różaniec - w dni powszednie (oprócz piątku w Wielkim Poście) przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.20.

Koronka do Miłosierdzia Bożego - w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w soboty z różańcem przed Mszą św. wieczorną, w niedziele po Mszy św. o godz. 7.00 rano.

Spotkania Wspólnoty w salce:
(w piątki po Mszy św. wieczornej i Koronce do Miłosierdzia Bożego)

• 13.III.2020 - Spotkanie Formacyjne
  • 27.III.2020 - Spotkanie Modlitewne z Pismem Świętym

Do udziału w naszych spotkaniach zapraszamy wszystkich chętnych pragnących pogłębić: duchowość, modlitwę, również Pismem Świętym oraz pragnących przeżywać wiarę we wspólnocie.

Z Dzienniczka św. Faustyny, słowa Pana Jezusa:

"Pisz, mów o Moim miłosierdziu. Powiedz duszom, gdzie mają szukać pociech, to jest w trybunale miłosierdzia. (spowiedź) ... wystarczy przystąpić do stóp zastępcy Mojego z wiarą i powiedzieć mu nędzę swoją. Cud miłosierdzia Bożego wskrzesza tę duszę w całej pełni. O biedni, którzy nie korzystają z tego cudu miłosierdzia Bożego. Na darmo będziecie wołać, ale będzie już za późno." (Dz. 1448)