WSPÓLNOTA APOSTOLSTWA MODLITWY I CZCICIELI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego
zaprasza we wrześniu:

• 06.IX.2018, I czwartek miesiąca - na Wspólnotową Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00,
  • 07.IX.2018, I piątek miesiąca - na uroczystą Mszę św. Patronalną o godz. 18.00 oraz na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 19.30,
  • 10.IX.2018, poniedziałek, godz. 18.00 - na Mszę św. z formularza o Duchu Świętym w intencji Osób w niej uczestniczących,
  • 28.IX.2018, piątek, godz. 18.00 - na Mszę św. zbiorową w intencjach złożonych przez Parafian przy figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz po Mszy św. NA SPOTKANIE PRZY HERBACIE ROZPOCZYNAJĄCE NOWY ROK PRACY WSPÓLNOTY APOSTOLSTWA MODLITWY W PARAFII.

Różaniec - w dni powszednie przed Mszą wieczorną o godz. 17.20.

Koronka do Bożego Miłosierdzia - w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele po Mszy św. o godz. 7.00 rano.

Do udziału w naszych spotkaniach zapraszamy wszystkich chętnych pragnących pogłębić: duchowość, modlitwę, również Pismem Świętym oraz pragnących przeżywać wiarę we wspólnocie.

Z Dzienniczka św. Faustyny, słowa Pana Jezusa:

"Napisz - córko Moja, że jestem Miłosierdziem samym dla duszy skruszonej. Największa nędza duszy nie zapala Mnie gniewem, ale się wzrusza Serce Moje dla niej miłosierdziem wielkim." (Dz. 1739)