FESTYN RODZINNY 2018

W sobotę, 9 czerwca 2018 r., odbył się kolejny festyn rodzinny organizowany przez naszą parafię oraz Radę Dzielnicy Piecki-Migowo. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania sponsorom i partnerom: Firmie Robyg, Pizzerii Włoszczyzna, Lodziarni Miś, Surfburgerowi, Gokartom Kart Center, Muzeum Gdańska, Gdańskim Autobusom i Tramwajom, Akademii Twórczego Rozwoju Bystrzak, Robo Planet, Wydziałowi Kultury oraz Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta, Promykowi Nadziei, harcerzom, Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, firmie NDI, indywidualnym ofiarodawcom.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy włączyli się w organizację festynu: za przyniesienie losów na loterie, przy przygotowaniu, pracy oraz sprzątnięciu stanowisk z grillem, ciastami, lodami, loterią fantową oraz za rozstawienie namiotów. Za występy dziękujemy Wodzirejom Duo, Scholce Promyczki Bożego Miłosierdzia, Zespołowi Błogosławieni.

Szczególne podziękowania dla koordynatorów z ramienia organizatorów festynu: z naszej Parafii p. Marzenie Bakowskiej oraz z Rady Dzielnicy Piecki-Migowo radnym Przemysławowi Malakowi i Mateuszowi Zakrzewskiemu.

Dochód z festynu w wysokości 2900 zł zostanie przekazany na Dom Samotnej Matki w Matemblewie. Serdeczne Bóg zapłać!