INWESTYCJE

Wypominki

Za zmarłych z wypominek modlimy się przed Mszą św. wieczorną w dni powszednie. Kartki na wypominki wyłożone są w przedsionku kościoła.

Rekolekcje kerygmatyczne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania

W najbliższy piątek, 16 listopada, i sobotę, 17 listopada, młodzież z naszej parafii przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przeżyje dwudniowe rekolekcje kerygmatyczne. Początek rekolekcji w piątek o godz. 19.00 do godz. 20.00. Kontynuacja rekolekcji w sobotę od godz. 10.00 do godz. 16.00. Wspólnotę parafialną prosimy o modlitwę za młodzież o dojrzałe przygotowanie do sakramentu bierzmowania.

Wspólnota Ewangelizacyjna "Tymoteusz"

"Jeśli chcesz doświadczyć Bożej Miłości" - pod takim tytułem w ubiegłym roku odbyły się spotkania ewangelizacyjne. Dzięki nim zawiązała się wspólnota "Tymoteusz", która zaprasza chętnych na spotkania w każdy czwartek po Mszy św. wieczornej do salki parafialnej na pierwszym piętrze.

Zbiórki ministranckie

Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, zapraszamy na zbiórki w soboty o godz. 9.30 do salki w Domu Parafialnym przy kościele.

Każdy ministrant ma okazje nie tylko podczas każdej Mszy św. służyć blisko Ołtarza Pana Jezusa, ale także ciekawie spędzać czas na zbiórkach, wspólnych wyjściach, wyjazdach, rekolekcjach. Podczas tegorocznych wakacji ministranci uczestniczyli w wakacyjnym wyjeździe do Poronina, który leży u podnóża Tatr.

Scholka parafialna

Dzieci, które chciałaby rozwijać swoje talenty muzyczne, zaprszamy na spotkania scholki parafialnej w soboty o godz. 10.00 do salki w Domu Parafialnym. Zapraszamy też osoby, które chciałyby się włączyć w animowanie muzyczne dzieci, umiejące grać na instrumentach, o zgłoszenie się w zakrystii do ks. Marcina.

Ogłoszenia Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego

Ogłoszenia Wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci

Wspólnota Apostolstwa Dobrej Śmierci zaprasza we wtorek, 13 listopada, o godz. 17.20 na Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej i Koronkę, a po Mszy św. na spotkanie formacyjne.