INTENCJE MSZALNE

II NIEDZIELA ADWENTU - 4 grudnia
7.00

1) + Piotr Konarzewski (28)

8.15

1) O nawrócenie Tadeusza, Tomasza, Arkadiusza i Nikoli.

9.30

1) W intencji rodzin Domowego Kościoła w naszej parafii.

11.00

1) + Mieczysław Śledzik (4)

12.30

1) + mąż Tadeusz, ++ rodzice Helena i Jan

16.30

1) O uwielbienie Boga Ojca.

18.00

1) Imieninowa w intencji ks. Krystiana Wilczyńskiego (intencja Margaretki).

20.00

1) Imieninowa w intencji ks. Krystiana (od wspólnot Domowego Kościoła, Rycerzy Kolumba i Tymoteusza).

PONIEDZIAŁEK - 5 grudnia
6.00

1) O pomyślną operację i powrót do zdrowia dla córki Magdy.

7.00

1) + Piotr Konarzewski (29)

18.00

1) W intencji Wspólnoty Rycerzy Kolumba w naszej parafii.

2) + Mieczysław Śledzik (5)

WTOREK - 6 grudnia
6.00

1) + Janina Andrzejkiewicz (w 1. rocznicę śmierci)

7.00

1) + Piotr Konarzewski (30)

18.00

1) Intencja Apostolstwa Dobrej Śmierci

2) + Mieczysław Śledzik (6)

3) + Wacław (w 34. rocznicę śmierci) - Msza Święta poza parafią

ŚRODA - 7 grudnia
6.00

1) + Anna Śpiewak (w 1. rocznicę śmierci)

7.00

1) ++ rodzice: Małgorzata i Leon, ++ teściowie: Olga i Kazimierz, ++ z rodziny

18.00

1) ++ Julia i Tadeusz Kotarba

2) + Mieczysław Śledzik (7)

CZWARTEK - 8 grudnia
6.00

1) Dziękczynno-błagalna za dar życia Aleksandry, o opiekę Matki Bożej i św. Józefa oraz wypełnienie się woli Bożej.

7.00

1) + Maria (z okazji urodzin), ++ z rodzin Nowak i Kośmińskich

11.00

1) Intencja Apostolstwa Modlitwy (Godzina Łaski)

12.00

Wystawienie Najświętszego Sakramentu (Godzina Łaski)

18.00

1) + Włodzimierz Rogalski (w 1. rocznicę śmierci)

2) + Mieczysław Śledzik (8)

PIĄTEK - 9 grudnia
6.00

1) O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Ewy, Krystyny, Marka i Doroty. O zgodę i miłość w rodzinie.

7.00

1) + Mirosława i Czesław Kulińscy

2) + Anna Kozicka (w miesiąc od pogrzebu)

18.00

1) W intencji Parafii, przez wstawiennictwo Jezusa Miłosiernego.

2) + Mieczysław Śledzik (9)

SOBOTA - 10 grudnia
6.00

1) O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Magdaleny.

7.00

1) Dziękczynna za dar konsekracji św. Józefowi.

2) + Alicja Porzeżyńska (w miesiąc od śmierci i pogrzebu)

11.00

Msza Święta chrzcielna

18.00

1) ++ rodzice: Stanisław i Ludwika Waryś, ++ brat Julian, siostra Maria

2) + Mieczysław Śledzik (10)

III NIEDZIELA ADWENTU - 11 grudnia
7.00

1) ++ rodzice: Bożena i Jan Lehman, + brat Jan Lehman, ++ teściowie Helena i Edward Krzoska

8.15

1) ++ dusze cierpiące w czyśćcu

9.30

1) Za Ojczyznę, Gdańsk i naszą parafię. O życie zgodne z Ewangelią i Tradycją Kościoła - intencja od Wspólnoty Domowego Kościoła.

11.00

1) + Mieczysław Śledzik (11)

12.30

1) ++ Aleksandra (w 10. rocznicę śmierci), + Czesław, ++ z rodziny

16.30

1) ++ Jadwiga i Leon

18.00

1) O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla rodziny Dominika i Doroty oraz dzieci: Łukasza i Weroniki.

20.00

1) ++ z rodziny Piechowiak: Anna i Wincenty, Maria i Fryderyk, Pelagia i Florian, Władysława i Kazimierz, Roman oraz Izabella i Maksymilian Pawliczak