INWESTYCJE

03.04.2016 r. - Zostało ukończone marmurowe reliquiarium w nawie bocznej, gdzie zostały umieszczone relikwie Św. Siostry Faustyny i Bł. Ks. Michała Sopoćki.

Zachęcamy również do obejrzenia galerii z przekazania relikwii św. Siostry Faustyny w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach - link

22.11.2015 r. - Zostały zakończone prace przy położeniu marmurowej posadzki na naszym chórze (firma Murkam z Przodkowa). Odebraliśmy również pozostałe odnowione i pozłocone naczynia liturgiczne: 3 kielichy, 2 puszki i 3 pateny.

01.11.2015 r. - Zakupiliśmy 16-metrowy wełniany chodnik. Zostały pozłocone 4 lichtarze ołtarzowe i naczynia liturgiczne oraz założono nowy podświetlony domofon w domu parafialnym.

20.09.2015 r. - Zostały odnowione i uszczelnione wszystkie okna witrażowe naszego kościoła. Wcześniej został ogrodzony nowym płotkiem nasz krzyż przydrożny, krzyż misyjny został ogrodzony stalowym płotkiem, a wokół krzyża zostanie położona kamienna mozaika.

Zachęcamy również do obejrzenia galerii wystroju prezbiterium - link