KAPŁANI W NASZEJ PARAFII

PROBOSZCZ

Ks. mgr Józef Chruściel


WIKARIUSZE

Ks. mgr Marcin Blok - od 2016-07-01

Ks. mgr Andrzej Kaczmarek - od 2017-07-01

Ks. mgr Piotr Wiecki - od 2018-07-01


REZYDENCI

Ks. Kanonik Władysław Wojciech Matys

Ks. Prałat Bogdan Napierała




BYLI WIKARIUSZE

Ks. Kazimierz Radomski - od 2015-07-01 do 2018-07-01

Ks. mgr Arkadiusz Warszyński - od 2014-07-01 do 2017-07-01

Ks. mgr Łukasz Mordka - od 2013-07-01 do 2015-12-09

Ks. mgr Andrzej Wiecki - od 2014-07-01 do 2015-07-01

Ks. dr Tomasz Szala - od 2011-07-01 do 2014-07-01

Ks. Piotr Kraiński - od 2009-07-01 do 2014-07-01

Ks. mgr Dariusz Rębiś - od 2011-07-01 do 2013-07-01

Ks. mgr Grzegorz Leszczyński - od 2006-08-01 do 2011-07-01

Ks. mgr Adam Littwitz - od 2007-07-01 do 2009-07-01

Ks. mgr Roman Rychert - od 1999-06-24 do 2007-08-20

Śp. Ks. mgr Andrzej Sciesinski - od 1997-06-26 do 2006-08-01

Ks. Kanonik Czesław Las - od 1997-06-26 do 1999-08-15