KLINIKA ROZWOJU

Informujemy, że powstał nowy gabinet neurologopedyczny o nazwie "Klinika Rozwoju". Specjaliści zajmują się terapia logopedyczną i neurologopedyczną dzieci, młodzieży i dorosłych oraz osób w wieku senioralnym z różnymi zaburzeniami mowy.

Jeśli zauważyliście Państwo jakieś sygnały, które budzą wasze obawy, np. opóźniony rozwój mowy u dzieci, problemy z wymową poszczególnych liter lub w składaniu zdań, jąkaniu, kłopoty w czytaniu czy inne objawy, można śmiało się skontaktować telefonicznie lub mailowo i omówić problem lub umówić się na wizytę.

Dzisiejszy świat pozwala cieszyć się wieloma dobrami techniki, które są bardzo pożądane m.in. przez dzieci. Często jednak niekoniecznie są pomocne w rozwoju, szczególnie na wczesnym etapie, a wręcz potrafią wpływać na różne problemy. Warto to kontrolować, jak i inne sygnały, aby najmłodsi i młodzież rozwijali się prawidłowo.

Starszych zainteresowanych oczywiście też zapraszamy. Zrobimy co w naszej mocy, aby pomóc każdej zainteresowanej osobie.

W przedsionku kościoła są ulotki, na nich znajdują się wszelkie potrzebne dane kontaktowe, a po wzięciu i okazaniu tej ulotki, przygotowana została zniżka na usługi. Zapraszamy do zapoznania się z oferta i nowo otwieranym miejscem.