WIZYTA DUSZPASTERSKA
(pełny terminarz)

Odwiedziny duszpasterskie, błogosławienie domów i wiernych w tym roku rozpoczniemy w niedzielę, 2 grudnia 2018 r. Prosimy przygotować na stole krzyż, świece, wodę święconą, a dzieci i młodzież - zeszyty od religii i indeksy.

Kolędy rozpoczynamy:
   od poniedziałku do piątku - od godz. 16.00,
   w soboty - od godz. 13.00,
   w niedziele - od godz. 15.00.

Kolęda dodatkowa dla wszystkich, którzy nie mogli przyjąć kolędowego błogosławieństwa, odbędzie się w sobotę, 26 stycznia, od godz. 13.00. Chęć przyjęcia kolędy zgłaszamy tylko osobiście do piątku, 25 stycznia, w kancelarii w godzinach urzędowania lub w zakrystii po Mszy św.


02.12.2018 r.
niedziela (od godz. 15.00)

ul. Myśliwska 15

ul. Piekarnicza domki

ul. Widok

03.12.2018 r.
poniedziałek (od godz. 16.00)

ul. Myśliwska 17, 22

04.12.2018 r.
wtorek (od godz. 16.00)

ul. Myśliwska 24

ul. Wiewiórcza

ul. Piekarnicza 32, 34, 38

05.12.2018 r.
środa (od godz. 16.00)

ul. Piekarnicza 15, 17, 19, 21, 23, 30, 36, 40

ul. Myśliwska 14-72 domki

ul. Myśliwska 26

06.12.2018 r.
czwartek (od godz. 16.00)

ul. Budapesztańska 9, 11, 13, 15, 17, 19

ul. Bulońska 28

07.12.2018 r.
piątek (od godz. 16.00)

ul. Bulońska 18, 30

08.12.2018 r.
sobota (od godz. 13.00)

ul. Bulońska 20, 26, 34, 36

13.12.2018 r.
czwartek (od godz. 16.00)

ul. Bulońska 38, 42, 44, 46

14.12.2018 r.
piątek (od godz. 16.00)

ul. Marusarzówny 1, 5

15.12.2018 r.
sobota (od godz. 13.00)

ul. Marusarzówny 3, 4, 15

16.12.2018 r.
niedziela (od godz. 15.00)

ul. Marusarzówny 9, 11, 13

17.12.2018 r.
poniedziałek (od godz. 16.00)

ul. Marusarzówny 6, 17, 19

18.12.2018 r.
wtorek (od godz. 16.00)

ul. Kusocińskiego 6, 8

19.12.2018 r.
środa (od godz. 16.00)

ul. Marusarzówny 7

ul. Kusocińskiego 4

ul. Związku Jaszczurczego 7

20.12.2018 r.
czwartek (od godz. 16.00)

ul. Związku Jaszczurczego 1, 2, 3

27.12.2018 r.
czwartek (od godz. 16.00)

ul. Związku Jaszczurczego 4, 9

ul. Powstania Listopadowego 3, 5

ul. Powstania Styczniowego 1

28.12.2018 r.
piątek (od godz. 16.00)

ul. Związku Jaszczurczego 5

ul. Myśliwska 43, 48

29.12.2018 r.
sobota (od godz. 13.00)

ul. Powstania Styczniowego 3, 5

ul. Powstania Kościuszkowskiego 1, 2

ul. Myśliwska 46

30.12.2018 r.
niedziela (od godz. 15.00)

ul. Powstania Styczniowego 7, 9, 11

ul. Szczodra

02.01.2019 r.
środa (od godz. 16.00)

ul. Myśliwska 33, 67, 71, 73

03.01.2019 r.
czwartek (od godz. 16.00)

ul. Myśliwska 61, 63, 65, 69, 75, 77, 79, 85, 87

04.01.2019 r.
piątek (od godz. 16.00)

ul. Myśliwska 80, 81, 82, 83, 84, 86

05.01.2019 r.
sobota (od godz. 13.00)

ul. Myśliwska 78, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 98, 100

06.01.2019 r.
niedziela (od godz. 15.00)

ul. Myśliwska 94, 96, 101, 101AB

ul. Wołkowyska

07.01.2019 r.
poniedziałek (od godz. 16.00)

ul. Myśliwskie Wzgórze 1, 2, 3, 6

ul. Głuszca

08.01.2019 r.
wtorek (od godz. 16.00)

ul. Myśliwskie Wzgórze 4, 5, 7, 8

09.01.2019 r.
środa (od godz. 16.00)

ul. Myśliwskie Wzgórze 9, 10, 11, 16, 17

10.01.2019 r.
czwartek (od godz. 16.00)

ul. Myśliwskie Wzgórze 12, 13, 14, 15, 18, 21

11.01.2019 r.
piątek (od godz. 16.00)

ul. Myśliwskie Wzgórze 19

ul. Morenowe Wzgórze 4, 6, 8

12.01.2019 r.
sobota (od godz. 13.00)

ul. Morenowe Wzgórze 10, 12, 14, 16, 18

ul. Zacna

13.01.2019 r.
niedziela (od godz. 15.00)

ul. Morenowe Wzgórze 20, 22, 24

14.01.2019 r.
poniedziałek (od godz. 16.00)

ul. Morenowe Wzgórze 2, 26, 28, 30

15.01.2019 r.
wtorek (od godz. 16.00)

ul. Królewskie Wzgórze 9, 11, 13, 19, 21, 29

16.01.2019 r.
środa (od godz. 16.00)

ul. Królewskie Wzgórze 20, 22, 27

17.01.2019 r.
czwartek (od godz. 16.00)

ul. Królewskie Wzgórze 15, 17, 24, 32, 34

18.01.2019 r.
piątek (od godz. 16.00)

ul. Królewskie Wzgórze 25, 31, 33, 36

19.01.2019 r.
sobota (od godz. 13.00)

ul. Królewskie Wzgórze 23, 26, 28

ul. Hausbrandta 30, 32

ul. Hausbrandta domki

20.01.2019 r.
niedziela (od godz. 15.00)

ul. Hausbrandta 36, 38

ul. Miłosza 45

21.01.2019 r.
poniedziałek (od godz. 16.00)

ul. Hausbrandta 34

ul. Miłosza 41, 43, 47

22.01.2019 r.
wtorek (od godz. 16.00)

ul. Miłosza 49, 51, 53

23.01.2019 r.
środa (od godz. 16.00)

ul. Miłosza 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56

ul. Miłosza domki

ul. Lema 6

24.01.2019 r.
czwartek (od godz. 16.00)

ul. Lema 4, 10, 12

25.01.2019 r.
piątek (od godz. 16.00)

ul. Lema 8

ul. Morenowe Wzgórze 5, 7

26.01.2019 r.
sobota (od godz. 13.00)

Kolęda dodatkowa