WIZYTA DUSZPASTERSKA

Kończymy powoli przyjmowanie zgłoszeń kolędowych. Ostatni termin to 26 listopada 2023 r. W pierwszą niedzielę Adwentu ogłosimy plan kolęd na I część (czyli do Świąt Bożego Narodzenia).

Wizyta duszpasterska w tym roku rozpocznie się w pierwszą niedzielę Adwentu. Z uwagi na dużą liczbę mieszkań prosimy o deklarację przyjęcia kolędy przez mieszkańców ulic: Andersa, Głuszca, Hausbrandta, Królewskiego Wzgórza, Lema (od nr 2 do nr 12), Miłosza, Morenowego Wzgórza, Myśliwskiej (od nr 14 do nr 107), Myśliwskiego Wzgórza, Piekarniczej, Szczodrej, Wiewiórczej, Wołkowyskiej i Zacnej. Dla tych ulic kolędować będziemy do Świąt Bożego Narodzenia. Dokładny plan kolędowania zostanie ułożony na podstawie zgłoszeń.

Pozostałe ulice, a więc: Kusocińskiego, Marusarzówny, Związku Jaszczurczego, Powstania Kościuszkowskiego, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Budapesztańska (od nr 9), Bulońska (od nr 16), Widok, będą miały kolędę po Świętach Bożego Narodzenia i nie trzeba wypisywać deklaracji.

Na wizyty adwentowe można już przysyłać swoje zgłoszenia (mailem, smsem, osobiście), podając imię, nazwisko, adres i numer telefonu kontaktowego oraz informację, który ksiądz był w zeszłym roku.

Przypominam jednak, że kolęda nie jest czasem uzupełniania danych, ale spotkania duszpasterskiego. Osoby, które są nowe lub mają zaległości w ewidencji parafialnej, prosimy o przyjście do biura parafialnego poza okresem kolędowym.