XVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 25.07.2021 r.

1. Dziś wspominamy Św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Błogosławieństwo pojazdów w naszej parafii w sobotę i niedzielę po wszystkich Mszach Świętych. Zebrane ofiary przeznaczone są tradycyjnie na zakup pojazdów dla misjonarzy. Akcję koordynuje MIVA Polska.
  2. Dziś od godz. 11.00 Rada Dzielnicy Piecki-Migowo organizuje cykliczną imprezę "Pchli Targ". O godz. 15.00 będzie piękne darmowe przedstawienie teatralne dla dzieci. Czas przedstawienia to ok. 45 min. Serdecznie zapraszamy.
  3. Wyjazd na pielgrzymkę do Piaseczna, Pelplina i Gniewu w sobotę o godz. 8.10 sprzed kościoła.
  4. Wspólnota Apostolstwa Modlitwy zaprasza w niedzielę 1 sierpnia 2021 r., o godz. 20.00, na Mszę Świętą dziękczynną do Boga Ojca oraz po Mszy Świętej na półgodzinną adorację.
  5. Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc. Za ofiary na tace, do puszek oraz na konto bankowe.
  6. Szczególnie dziękuję wszystkim, którzy składają swoje ofiary na kwiaty do kościoła.