XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 13.06.2021 r.

1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w Oktawie Bożego Ciała. Szczególnie osobom, które niosły baldachim, sztandary, dziewczynkom sypiącym kwiaty i tym, którzy pomagali te kwiaty zbierać.
  2. W dniach 13-17 września organizujemy pielgrzymkę do Sanktuariów Polski Wschodniej. W programie: Święta Lipka, Studzieniczna, Wigry, Sokółka, Święta Woda, Komańcza, Kodeń, Grabarka, Jabłeczna, Kostomłoty, Kalwaria Pacławska, Łańcut, Leżajsk i Sandomierz. Zapisy do końca czerwca w zakrystii i u ks. Rafała.
  3. W środę o godz. 7.00 zapraszamy na Mszę Świętą w 20. Rocznicę Święceń Kapłańskich ks. Rafała. Jest to intencja od Parafian.
  4. Rycerze Kolumba zapraszają na rodzinną pielgrzymkę rowerową do Matemblewa. Wyjazd dzisiaj (niedziela) o godz. 15.00 spod kościoła. Kto nie da rady pojechać, może spotkać się na miejscu o godz. 15.30 pod kapliczką. Zabierzmy coś do jedzenia i picia we własnym zakresie. Pomysły do gier i zabaw mile widziane. Wszystkich serdecznie zapraszamy!
  5. Rycerze Kolumba wzmocnią się o kolejnych braci. Ceremonia przyjęcia do Zakonu odbędzie się jutro, w poniedziałek, o godz. 19.00 w kościele. Zapraszamy na nią wszystkich parafian, zwłaszcza rodziny kandydatów i kandydatów.
  6. Wspólnota Apostolstwa Dobrej Śmierci serdecznie zaprasza w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej i Koronce, Członków, Sympatyków oraz osoby, które pragną wstąpić do Wspólnoty Apostolstwa. Będzie to spotkanie sprawozdawczo-organizacyjne przy bułeczkach maślanych.
  7. Wspólnota Apostolstwa Modlitwy zaprasza na swoje spotkanie we czwartek po wieczornej Mszy Świętej.
  8. Dziś taca inwestycyjna. Ostatni raz ofiary są przeznaczone na pokrycie kosztów nowego nagłośnienia. O czwartku nagłośnienie zamontowane jest także na stałe od wewnętrznej strony wieży. W nadchodzącym tygodniu dokonamy poprawek wynikających ze zgłoszeń parafian.
  9. Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc, za ofiary na tace, do puszek oraz na konto bankowe.