XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 21.10.2018 r.

1. Dzisiaj w kościołach w całej Polsce doroczne badanie niedzielnych praktyk religijnych.
  2. Nabożeństwo różańcowe ku czci Najświętszej Maryi Panny w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele po Mszy św. o godz. 17.00. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
  3. W poniedziałek Świętego Jana Pawła II, papieża.
  4. Wspólnota Apostolstwa Dobrej Śmierci zaprasza we wtorek po Mszy św. wieczornej na Drogę Krzyżową i Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy, że najważniejszym darem dla zmarłych jest ofiara Mszy św. i nasza modlitwa. Na Msze św. zbiorowe i wypominki przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii z wyraźnie wypisanymi imionami i nazwiskami zmarłych. Msze św. zbiorowe za zmarłych będą odprawione 2, 3, 5 i 8 listopada br. o godz. 18.00. Za zmarłych z wypominek będziemy modlić się przed Mszą św. wieczorną w dni powszednie. Kartki na wypominki wyłożone są w przedsionku kościoła.
  6. Zmarli z naszej Parafii:
    + Edward Malata z ul. Piekarniczej, żył 76 lat,
    + Zbigniew Mańkowski z ul. Związku Jaszczurczego, żył 68 lat,
    + Józef Moczulski, lat 67.