IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 22.04.2018 r.

1. W poniedziałek Uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski i Głównego Patrona Archidiecezji Gdańskiej.
    W środę Święto Świętego Marka, ewangelisty.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się jutro, w poniedziałek, 23 kwietnia, w salce katechetycznej o godz. 16.30 i 18.45.
  3. Wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci i Apostolstwo Modlitwy zapraszają we wtorek, 24 kwietnia, o godz. 17.20 na Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej i Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a po Mszy św. na Drogę Światła.
  4. W czwartek przypada 10. rocznica ingresu Księdza Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia do Bazyliki Archikatedralnej w Gdańsku Oliwie. Pamiętajmy o modlitwie.
  5. Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego zaprasza:
    • na Mszę św. w intencji Ks. Wojciecha obchodzącego Imieniny - w poniedziałek, 23 kwietnia, o godz. 18.00,
    • na Mszę św. zbiorową w intencjach złożonych przez Parafian przy figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa - w piątek, 27 kwietnia, o godz. 18.00 oraz po Mszy św. na Spotkanie Modlitewne z Pismem Świętym.
  6. Nasza parafia organizuje wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży do Poronina. W planie wędrówki górskie, wycieczki autokarowe do ciekawych miejsc oraz pogłębianie wiary. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.