SCHOLA PARAFIALNA

Dzieci, które chciałyby rozwijać swoje talenty muzyczne, zapraszamy na spotkania scholki parafialnej w soboty o godz. 10.00 do salki w Domu Parafialnym. Zapraszamy też osoby, które chciałyby się włączyć w animowanie muzyczne dzieci, umiejące grać na instrumentach, o zgłoszenie się w zakrystii do ks. Marcina.

Serdeczne podziękowania dla pani Ewy Szymańskiej-Czeczko i pana Arkadiusza Czeczko za 8 lat prowadzenia Scholii w naszej parafii.

Parę słów od P. Ewy i P. Arka:

Ze względu na zmianę miejsca zamieszkania, niestety musimy pożegnać się ze Scholą "Promyczkami Bożego Miłosierdzia". Chcielibyśmy serdecznie podziękować kochanym dzieciom za piękne śpiewanie na Mszach świętych i Rodzicom, za regularne przyprowadzanie dzieci na próby.

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za możliwość włączenia się scholi w liturgię Mszy świętej niedzielnej i aktywnego przeżywania tajemnic wiary świętej.

Dziękujemy Księdzu Marcinowi za objęcie opieki nad scholą, za możliwość wzięcia udziału w niesamowitym wokalnym i duchowym wydarzeniu - Cecyliadzie - konkursie scholi, w Komunii Świętej w naszej parafii i Festynie Rodzinnym. Dziękujemy Księdzu za co sobotnie śpiewanie, granie, zabawy i rozważanie Słowa Bożego oraz za organizowanie wspaniałych wycieczek.

Dziękujemy P. Grażynie i P. Krzysztofowi Gładkowskim, prowadzącym scholę na godz. 12.15 za wspólne śpiewanie podczas uroczystości. Dziękujemy Pani Katechetce Joli Gizie za możliwość dwukrotnego uczestniczenia scholi w Wojewódzkim Przeglądzie Przedstawień w Mierzeszynie.

Dzięki również za dobrą współpracę z panem organistą Stanisławem Okońskiem, za wpisywanie tekstów pieśni i piosenek do komputera oraz Mateuszowi Zakrzewskiemu za podłączanie sprzętu i zamieszczanie zdjęć z poczynań scholi na stronie parafialnej.

DZIĘKUJEMY!

Ewa Szymańska-Czeczko i Arkadiusz Czeczko

Śpiewnik scholki (do pobrania)

GALERIA ZDJĘĆ:

Galeria zdjęć z prób scholki (link)

2017.05.01 - Wyjście scholi i ministrantów do Papugarnii (link)

2017.04.29 - Schola podczas Mszy Świętej misyjnej (link)

2017.01.19 - Kulig scholi i ministrantów (link)

2017.01.08 - Koncert Bożonarodzeniowy (link)

2016.12.27 - Wigilia scholi i ministrantów (link)

2016.11.19 - Schola Promyczki Bożego Miłosierdzia na Cecyliadzie (link)

2016.10.31 - Bal Wszystkich Świętych (link)