Zapraszamy do wspólnej modlitwy uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem w niedzielę, 14 czerwca po Mszy św. o godz. 18.00 i po nabożeństwie czerwcowym. Będzie nam towarzyszyła diakonia muzyczna.
7 czerwca, 2026
Aktualności